Довгожительку Швайківської територіальної громади Марію Іванівну Кондратюк привітали з 96-річчям

Дата: 19.05.2021 12:07

День народження – завжди особливе свято. А якщо вони відзначається у 96-ий раз, то цінність такого дня більш ніж поважна та велична.

18 травня жителька села Малосілка Марія Іванівна Кондратюк відсвяткувала 96-ий день народження. За дорученням голови Швайківської територіальної громади Габріела Мкртчяна привітали шановану ювілярку староста села Наталія Каченюк та соціальний працівник Галина Охремчук.

З юних літ Марія Іванівна працювала у колгоспі, вирощувала цукрові буряки. Завжди була невтомною трудівницею. Разом з чоловіком, нині покійним, виховали доньку. Все своє життя ювілярка прожила поряд нею. Допомагала ростити двох онуків. Нині жінка радіє і правнуку.

Швайківська територіальна громада дружньо вітає Марію Іванівну Кондратюк з поважним 96-річчям! Зичимо ювілярці благополуччя і бадьорості, віри та надії, міцного здоров'я та Божих благословінь!