До уваги громадян!

Дата: 27.05.2021 16:57

Інформуємо про те, що жителі Бердичівської, Гришковецької, Семенівської, Швайківської, Краснопільської, Райгородецької, Ружинської, Вчорайшанської, Андрушівської та Червоненської громад, з питань одержання або продовження терміну дії дозволу на носіння та зберігання зброї, можуть звертатися до сектору контролю за обігом зброї Бердичівського районного відділу поліції ГУНП в Житомирській області за адресою: м. Бердичів, вул. Героїв України, 67, кабінет № 52.

ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН:

СЕРЕДА з 14:00 до 18:00

ЧЕТВЕР з 09:00 до 13:00

з 13:00 до 17:00

СУБОТА з 09:00 до 11:00

Нагадуємо, що за порушення громадянами встановлених строків реєстрації (перереєстрації) нагородної, вогнепальної мисливської чи холодної зброї, а також пневматичної зброї калібру понад 4,5 міліметра і швидкістю польоту кулі понад 100 метрів за секунду або правил взяття їх на облік в уповноваженому органі Міністерства внутрішніх справ України у разі зміни місця проживання, передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу від п’яти до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (ст. 192 КУпАП).