До уваги громадян – платників земельного податку

Дата: 01.06.2021 13:43

Бердичівська ДПІ   нагадує, що нарахування земельного податку фізичним особам здійснюють податкові органи за місцем знаходження земельної ділянки.

Згідно з п.286.5 ст.286 Податкового кодексу нарахування фізичним особам сум земельного податку проводиться податковими органами, які видають платникові до 1 липня поточного року податкове повідомлення-рішення про сплату податку.

Щоб уникнути помилок та непорозумінь, запрошуємо Вас у Зал №3 Бердичівської ДПІ для проведення звірки та одержання податкових  повідомлень -  рішень на сплату земельного податку.

Власники земельних ділянок, розташованих у сільській місцевості, можуть одержати податкові повідомлення  - рішення на сплату земельного податку у відповідній сільській раді.

Телефон для довідок в Бердичівській ДПІ:  (04143)   4-12-02

Бердичівська ДПІ ГУ ДПС у Житомирській області