Яскраво, енергійно та насичено відзначили День захисту дітей у Швайківській територіальній громаді

Дата: 02.06.2021 14:02

Яскравим, кольоровим та насиченим видався День захисту дітей, що відбувся цьогоріч у Швайківській територіальній громаді.

З нагоди свята у кожному селі громади відбувся ряд мистецько-розважальних заходів. Діти отримали чудову нагоду взяти участь у конкурсі малюнку на асфальті та спортивних змаганнях. Досхочу повеселитись з аніматорами – клоунами та героями улюблених фільмів та мультфільмів.

День захисту дітей – свято, що об’єднує усіх дорослих у намаганні зробити маленьких донечок та синочків щасливими та усміхненими, подарувати  незабутні миті та дивовижні відчуття.

Святкування не обійшлось без участі спонсорів, які посприяли у придбанні солодощів, що стали чудовим доповненням до розваг.

Більше фото за посиланням: