Поліція Бердичівщини запрошує дітлахів до участі у конкурсі малюнку!

На Бердичівщині стартував конкурс дитячого малюнку «Я і поліцейський».

Правоохоронці визначать переможців та відзначать їх цінними подарунками 4 липня, у чергову річницю Національної поліції України.

За умовами конкурсу, до участі у ньому допускаються усі бажаючі дітлахи віком від 7 до 14 років.

Перший етап триватиме з 1 по 24 червня. У цей період дитячі малюнки прийматимуться Бердичівським районним відділом поліції, а також відділами поліцейської діяльності № 1 в м. Андрушівці та № 2 в смт Ружині.

Кращі роботи надсилатимуться до Управління превентивної діяльності Головного управління Нацполіції в Житомирській області для участі у фіналі конкурсу.

Серед отриманих робіт керівництво ГУНП в області і визначить переможців, яких поліцейські відзначатимуть у День Національної поліції України – 4 липня.

Тож запрошуємо до активної участі і чекаємо на ваші роботи!