Яскравий та кольоровий світ дитинства з'явився в селі Демчин

  • 1463

Дитячий гамір та дзвінкий сміх відтепер весело лунають у центрі села Демчин. 23 червня тут відбулось довгоочікуване й таке бажане для малечі відкриття дитячого майданчика. Подія стала можливою за сприяння депутата Житомирської обласної ради Віктора Развадовського та  наполегливим зусиллям  голови Швайківської територіальної  громади Габріела Мкртчяна.  Долучились до доброї справи небайдужі підприємці  та благодійники.

Важливу роль у розвитку дитини відіграє те місце, де вона проводить своє дозвілля. Щоб малечі було що згадати, потрібно створити їй якісний та змістовний простір для ігор та спілкування. Ним цілком може   слугувати дитячий майданчик. Не кожне село може пишатися такою організацією дозвілля та красою.

Розділити з малюками радість яскравої події завітали голова Швайківської територіальної громади Габріел Мкртчян, заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Олена Лещенко, начальник відділу освіти, молоді та спорту Олександр Лисюк, підприємець та благодійник Артем Мкртчян, депутат сільської ради Андрій Кудинський. Радо зустрічала друзів та гостей староста Мирославського старостинського округу Ірина Мельничук та завідувач клубом села Демчин Лариса Венгер.

Голова Швайківської територіальної громади закликав малюків берегти те, що для них створено, бути охайними та ввічливими. А батькам та усім дорослим побажав стежити за порядком на майданчику та в селі загалом. У планах керівництва громади – чимало позитивних змін та перетворень для Демчина, але, як-то кажуть, всьому свій час.

У будь-якій справі важливий духовний аспект та благословення. Тож не обійшлось і без урочистого освячення дитячого майданчику, яке здійснив настоятель Свято-Покровської церкви села Мирославки ієрей Михаїл Худяков.

Дитячі посмішки та радість – найвища оцінка для дорослих, яка має надихати на подальші добрі справи. А таких у керівництва громади та особисто голови Габріела Мкртчяна попереду ще дуже багато.