Жителів Швайківської територіальної громади закликають підтримати культурно-освітній марафон «Наша незалежність»

Дата: 19.07.2021 12:36

До 30-ліття Незалежності в Україні запускають культурно-освітній марафон «Наша незалежність». Він має на меті поширення фактів та матеріалів, які стали знаковими для становлення суверенної України.

Охоплення Марафоном уciєї території України дасть змогу забезпечити відродження історичних фактів окремих регіонів, а поширення інформації у соціальних мережах – підвищити зацікавленість більшого кола осіб.

Марафон передбачає розміщення історичних матеріалів, що визначають становлення української незалежності в конкретному регіоні, а саме фото-, та відеоматеріали, документи, інформація з газет, історії очевидців тощо.

Матеріали повинні відповідати наступним характеристикам:

• Факти, висвітлені у публікаціях, позитивно вплинули на становлення української незалежності;
  • Матеріали містять правдиву історичну інформацію про події, осіб, здобутки на шляху до незалежності та є характерними для певного регіону;
  • Матеріали є читабельними, доступними та зрозумілими (або містять конкретне текстове пояснення).

Швайківська сільська рада звертається з пропозицією підтримати проведення марафону «Наша незалежність»  та підготувати матеріали, що відповідають зазначеним критеріям.

Матеріали надсилати на електронну адресу ukr_zt@ukr.net до 3 серпня 2021 року.