Довідку про доходи можна отримати на порталі «Дія»

Дата: 22.07.2021 14:58

Бердичівська ДПІ ГУ ДПС у Житомирській області інформує, що на порталі «Дія» можна скористатися послугою щодо отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб про виплачені доходи та утримані з них податки.

Дану послугу може отримати будь-який громадянин України старше 18 років. Для цього необхідно:

1. Зареєструватися чи авторизуватися в кабінеті громадянина на diia.gov.ua за допомогою електронного підпису або BankID.
  2. Обрати період, за який потрібна інформація.
  3. Надіслати запит.
  4. Повідомлення про готовність довідки буде доступним у розділі «Зверніть увагу» в кабінеті громадянина на порталі Дія та надіслане на електронну адресу. Саму довідку можна буде завантажити в розділі «Документи» в кабінеті громадянина на порталі Дія.

Будьте уважні! Дані в Державному реєстрі фізичних осіб оновлюються лише на початку кожного кварталу, тому довідка, створена в різні періоди часу, може містити різну інформацію.

Бердичівська ДПІ ГУ ДПС у Житомирській області