Огляд об’єктів будівництва та ремонту: початок робочого тижня у Швайківській територіальній громаді

Дата: 26.07.2021 13:06

Як розпочнеш тиждень, так його і проведеш – у цьому переконаний голова Швайківської територіальної громади Габріел Мкртчян. Тож останній тиждень липня розпочався плідно та активно, з вирішення нагальних робочих питань та огляду об’єктів будівництва.

Реконструкція дитячого садочку у селі Слободище знаходиться на стадії завершення, що не може не тішити жителів громади. Процес проведення робіт тримає на особистому контролі голова Швайківської громади Габріел Мкртчян. Адже необхідність дотримання графіку виконання робіт у відповідності до усіх будівельних норм та правил є запорукою успішного завершення будівництва.

Окрім огляду об’єкта будівництва у Слободищах, голова громади побував у закладі дошкільної освіти села Мирославка, де триває ремонт харчоблоку. Роботи планують завершити у серпні.