Габріел Мкртчян – учасник XVI Українського муніципального форуму в Одесі

Дата: 28.07.2021 08:31

XVI Український муніципальний форум в Одесі зібрав голів територіальних громад, депутатів місцевих рад, представників центральних органів державної влади, парламентарів, міжнародних експертів. Серед учасників – голова Швайківської територіальної громади Габріел Мкртчян. Форум проходить з 27 по 29 липня в Одесі. Проводить захід Асоціація міст України спільно з Конгресом місцевих та регіональних влад Ради Європи.

Муніципальний форум в Одесі – майданчик для дискусій та вироблення спільної позиції органів державної влади та Асоціації міст України щодо розвитку місцевого самоврядування, удосконалення законодавчої бази, подальшої децентралізації влади, посилення відкритого врядування, підтримки економічного розвитку громад.

Програма Форуму передбачає три  тематичні дні: перший день – День місцевої демократії та відкритого врядування; другий – День енергоефективності; третій – День Діалогу: Сталий місцевий соціально-економічний розвиток.