Відкриття клубу в Катеринівці: велика подія у маленькому селі

Що значить клуб для невеликого села? Це острівець дозвілля, спілкування, творчої реалізації місцевих талантів. Клуб – це місце зустрічі з цікавими людьми. Майданчик для обміну думками та старту цікавих проектів. Заклад культури села Катеринівка Швайківської територіальної громади гостинно відчинив свої двері після ремонтно-реставраційних робіт. Довгоочікувана подія відбулась 6 серпня за участі поважних гостей та жителів села.

Культура – життєва сила суспільства та основа мирного життя. Саме вона робить людину особистістю, збагачує духовний світ, наповнює знаннями. Дана сфера у житті  Швайківської ТГ займає важливу нішу, адже сталий розвиток громади та культури – взаємопов’язані процеси.

«Сьогодні у вас визначна подія – відкриття клубу після ремонтно-реставраційних робіт. Приємно, що зібралось стільки людей. Ми – одна велика та дружна родина – Швайківська територіальна громада. Закликаю вас бережно ставитись до того, що зроблено. Обіцяю, що у майбутньому на Катеринівку чекає багато позитивних змін та перетворень», - зауважив голова Швайківської територіальної громади Габріел Мкртчян.

Розділити радість із жителями Катеринівки завітала помічник-консультант народного депутата України Богдана Кицака Олександра Качур. «Будинок культури – осередок духовного життя громади, місце для розвитку, естетичного виховання громадян, зміцнення духовно-моральних засад суспільства. І у вас таке місце є. Для кожного села важливо мати розвиток. Ваше село розвивається, а ми радіємо за вас», - зазначила Олександра Качур.

Привітала жителів Катеринівки заступник голови Бердичівської районної державної адміністрації Людмили Димидюк Катерина Вислоцька: «Клуб  - духовний центр села. Бажаю, щоб у вас тут завжди вирувало життя. Було весело та гамірно, душевно та натхненно». За дорученням голови Бердичівської РДА Катерина Вислоцька вручила подяку голові Швайківської територіальної громади Габріелу Мкртчяну підтримку соціально значущих ініціатив та висловила слова щирої вдячності усім причетним до визначної події.

Стало доброю традицією у Швайківській територіальній громаді зустрічати усі святом разом. Тож розділити радість із жителями Катеринівки завітали заступники сільського голови Олена Лещенко та Едуард Томашевський, старости сіл Ірина Мельничук, Наталія Войнівська, Наталія Каченюк, Роман Кваша. Мистецькі подарунки-вітання презентували працівники кожного будинку культури та клубу громади. Що не кажіть, а сила в єдності та розумінні.

Відреставрований клуб... Це кілька місяців тому для жителів Катеринівки, а особливо завідуючої закладом Галини Єрмоленко – це було мрією. Нині ж – реальність, яка радує та додає відповідальності. Для кожного жителя села клуб стане не лише місцем проведення дозвілля, а й осередком вирішення нагальних проблем. Галина Єрмоленко вдячна керівництву громади, депутатському корпусу за розуміння та допомогу.

Жителі Катеринівки можуть сміливо пишатися депутаткою, яка представляє їх інтереси у сільській раді. Її ім'я - Заріна Распутна. Вона зажди тримала руку на пульсі подій, наголошувала колегам-обранцям на необхідності здійснення реконструкції клубу в Катеринівці – і знайшла підтримку депутатського корпусу. Заріна Распутна вдячна керівництву громади та депутатам  за увагу до Катеринівки.

Що може бути прекрасніше побажань, які проголошують діти? Що може бути ціннішим слів, які йдуть від щирого серця? Мабуть, поєднання першого та другого. У Катеринівці живуть щирі та веселі люди. Люди, які вміють радіти та бути вдячними. Реставрація клубу – перша ластівка.  Попереду на Катеринівку чекає чимало інших добрих починань.