Капітальний ремонт клубу села Малосілка: позитивні перетворення розпочато

Дата: 11.08.2021 15:57

Нова сторінка пишеться в історії клубу села Малосілка. Тут розгорнулись масштабні ремонтні роботи. Ініціював перетворення голова Швайківської територіальної громади Габріел Мкртчян. Для керівника громади важливо, аби мешканці села отримали комфортне та сучасне місце для зустрічей, обміну думками та душевного відпочинку.

Заміна вікон та дверей, прокладання нової електромережі та встановлення опалювальних конвекторів, численні внутрішні роботи та закупівля нових  меблів змінять клуб у Малосілці до непізнаваності. Староста Наталія Каченюк та мешканці села радіють розпочатим позитивним змінам та з нетерпінням чекають закінчення будівельних робіт.

«Культура – важлива галузь суспільного життя. Нам важливо дбати про її розвиток. Жителі села Малосілка заслуговують мати гарний клуб, у якому в майбутньому проходитимуть важливі зустрічі та святкування. Незабаром саме так і буде», - переконаний голова громади Габріел Мкртчян.