ХІХ Відкритий кубок з футболу в Мирославці: свято спорту та єднання

Дата: 16.08.2021 09:29

Справжні футбольні пристрасті вирували 15 серпня на шкільному стадіоні у Мирославці. У селі відбувся традиційний ХІХ Відкритий кубок з футболу – свято спорту, яскравих емоцій та єднання. Організатори турніру Валерій Бабійчук та Михайло Довбищук. Футбольні змагання відбулись за підтримки Швайківської сільської ради та народного депутата України Богдана Кицака.

З вітальним словом до учасників звернулись голова Швайківської територіальної громади Габріел Мкртчян, депутат Житомирської обласної ради Людмила Кицак, помічник-консультант народного депутата Богдана Кицака Олександра Качур, староста Мирославського старостинського округу Ірина Мельничук, директор Мирославського закладу загальної середньої освіти Галина Нагуш, один з організаторів турніру Валерій Бабійчук. Слово мовили й  ветерани футболу Михайло Довбищук, Леонід Чумак, Анатолій Горобець, Олександр Горобець, Анатолій Зеленцов – приклад для наслідування молодого поколінню.

За перемогу у чемпіонаті змагались шість команд із Мирославки, Хажина, Коровинців, Никонівки, Тютюнників. У напруженій та видовищній боротьбі перемогу здобула команда з села Мирославка, яка стала володарем кубку. Друге місце посіли гравці з Никонівки. Третю сходинку зайняла молодіжна команда з Мирославки.

Всі учасники турніру отримали незабутні емоції та подарунки від спонсорів. Благодійний фонд Богдана Кицака потурбувався про розваги для наймолодших жителів села.