Швайківська територіальна громада на заході з нагоди 30-річчя Незалежності України: «Мріємо та діємо!»

• 2057

Урочистий захід «Усе моє, що зветься Україна» відбувся на площі перед райдержадміністрацією 19 серпня. Подія об’єднала десять громад Бердичівського району. Яскраво, змістовно  та неповторно презентувала свою культуру, звичаї та надбання Швайківська територіальна громада на чолі з головою Габріелом Мкртчяном.

Золотий фонд громади – люди, що творять її теперішнє і майбутнє. Тож на святковому заході на урочистий п’єдестал пошани піднялась делегація громади, яку очолив голова – Габріел Мкртчян, та до складу якої увійшли: секретар сільської ради Ольга Гусар, старости сіл Наталія Войнівська, Ірина Мельничук, Роман Кваша, ветеран місцевого самоврядування Микола Папірник, директори Слободищанського та Райківського закладів загальної середньої освіти Жанна Карпенко та Світлана Чумак, головний лікар амбулаторії сімейної медицини села Мирославка Тетяна Складанчук, поет та художник Михайло Довбищук, керівники сільськогосподарських підприємств – Микола Довгалюк, Артем Мкртчян, Віталій Левицький, директор ПП «Слободище» Олег Шевчук.

А далі слово працівники культури. Піднесено та артистично вони презентували громаду, привітали усіх піснею та почастували стравами, приготованими місцевими господинями.

«Приємно брати участь у такому заходів. Ми – частина великого Бердичівського району. Тож бажаю усім нам єдності, миру, злагоди та розуміння», - зауважив Габріел Мкртчян. Голова громади подякував голові районної державної адміністрації Людмилі Димидюк, голові районної ради Олександру Балянову, а особливо депутату районної ради Софії Томашевській за чудовий захід, який об'єднав в одну дружню родину увесь великий Бердичівський район.

30-річчя Незалежності України – привід для радощів та гордості. А також чергова нагода задуматись про те, що кожен з нас може зробити для своєї Батьківщини, щоб вона ставала кращою, успішнішою та  багатшою. Та головне, будьмо єдиними та мудрими!