Вітання з Днем підприємця від голови Швайківської територіальної громади Габріела Мкртчяна

Шановні підприємці!

Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем підприємця України, яке традиційно відзначають у першу неділю вересня.

Ваша праця – особлива. Ви активно розвиваєте приватний сектор економіки, створюєте додаткові робочі місця, реалізовуєте бізнес-проекти. Створити та розвивати власну справу – нелегка праця. Ви взяли на себе відповідальність не лише за добробут своєї родини, а й ваших працівників.

Глибока вам вдячність  за активність та працьовитість, оптимізм та стійкість. Щиро бажаю, щоб започаткована вами справа була успішною. Щастя, здоров'я, миру та злагоди вам та вашим родинам. Стабільних доходів, удачі та перемог!

З повагою – Габріел Мкртчян, голова Швайківської територіальної громади