Поважний 85-річний ювілей відзначила жителька села Райки Тетяна Онуфріївна Науменко

Дата: 07.09.2021 17:02

На початку вересня гостинно відчинила двері своєї оселі родина Науменків. 7 вересня тут відзначають справжнє свято – 85-річний ювілей Тетяни Онуфріївни Науменко – люблячої матусі, турботливої бабусі та прабабусі.

За дорученням голови Швайківської територіальної громади Габріела Мкртчяна привітали шановану райківчанку з поважним ювілеєм завітали староста Райківського старостинського округу Наталія Войнівська, директор Будинку культури Олена Реготун, бібліотекар Алла Кузьменко.

Життєвий та трудовий шлях Тетяни Онуфріївни заслуговує шани та поваги. Протягом 28 років жінка пропрацювала у сільській бібліотеці. Трудилась  і секретарем сільської ради. Односельчани поважають Тетяну Онуфріївну за скромність та людяність, чесність та працьовитість. Не дарма протягом багатьох років ювілярка була депутатом сільської ради.

Все своє життя жінка дарує любов. Спочатку двом дітям, потім чотирьом онукам та п’ятьом правнукам.

Шановна Тетяна Онуфріївна, Швайківська сільська рада щиро вітає Вас з 85-річчям. Бажаємо вам довгих років здорового та благополучного життя, добрих людей поруч, радості душі та сімейного щастя.