В шкільній майстерні Мирославського закладу загальної середньої освіти – нове життя!

Дата: 10.09.2021 17:31

Ремонт шкільної майстерні проходить у Мирославському закладі загальної середньої освіти. Нині у приміщенні проводять  бетонування підлоги. Тож незабаром майстерня отримає міцне, стійке до вологи та механічних навантажень покриття.

«Трудове виховання підростаючого покоління – важлива складова у формуванні особистості. Без праці людина деградує. Тож трудове виховання – одна з провідних ланок усієї системи виховання школярів», - переконаний голова Швайківської громади Габріел Мкртчян.

Незабаром у майстерні будуть встановлені навчальні верстати та обладнання. Разом з вчителем праці Миколою Павловичем Каченюком школярі розвиватимуть координацію та точність рухів, силу та витривалість. Праця сприяє розумовому розвитку. Діти, зайняті різними видами праці, стають кмітливіші та винахідливіші.