Голова Швайківської територіальної громади Габріел Мкртчян привітав рятувальників з професійним святом

17 вересня працівники аварійно-рятувальних служб відзначили своє професійне свято.

Загартованих та досвідчених, мужніх та витривалих рятувальників Бердичівщини привітав голова Швайківської територіальної громади. Габріел Мкртчян зазначив, що саме працівники аварійно-рятувальних служб  першими виїздять у місця виникнення надзвичайних ситуацій, надають допомогу.

Підтримка рятувальників – важливе завдання влади, що розуміє керівник Швайківської ТГ. Тож на свято до працівників ДСНС Габріел Мкртчян  завітав з потрібним презентом – 100 літрами палива, що стануть у нагоді для вогнеборців.

«Ваша служба необхідна та важлива. Дякую вам за професіоналізм, мужність та героїзм. Міцного вам здоров'я, здійснення мрій, людської вдячності та шани», - побажав Габріел Мкртчян.