Олімпійський урок з чемпіонкою світу з легкої атлетики Юлією Олішевською у Слободищанському закладі загальної середньої освіти

Дата: 23.09.2021 08:09

В рамках проведення Олімпійського тижня  в Слободищанському ЗЗСО І-ІІ ст. було проведено Олімпійський урок, на який запрошено чемпіонку з легкої атлетики Олішевську Юлію Анатоліївну.

Тиждень спорту розпочався 10 вересня, а його чудовим завершенням став Олімпійський урок, на якому відбулися спортивні змагання між учнями 1-9 класів.

Кожній дитині було вручено подарунки та сертифікат про участь у Всеукраїнському олімпійському уроці, підписаний президентом НОК України Сергієм Бубкою.

Учнівський та педагогічний колективи Слободищанського закладу освіти щиро вдячні Юлії Анатоліївні за подарунки і весело та з користю для здоров'я проведений час.