Добрій людині – добре слово: подяка Олегу Антоновичу Шевчуку за важливу справу

Дата: 27.09.2021 08:40

У житті громади, як і в житті будь-якої людини важливо мати надійного друга. Друга, який послухає, підтримає, зрозуміє. Саме таким другом для Швайківської територіальної громади, а особливо мешканців села Слободище є підприємець, депутат Бердичівської районної ради Олег Антонович Шевчук.

Поза увагою благодійника не лишаються жодні звернення. Особливо, якщо вони стосуються добробуту, благоустрою та поліпшення життя громади. Саме таким стало й прохання від керівництва Швайківської ТГ про встановлення нової автобусної зупинки в центрі села Слободище. Пообіцяв – виконав. Відтепер мешканці села очікують на приїзд автобуса у комфортних умовах. А новенька зупинка приємно тішить око.

Дякуємо Олегу Антоновичу за розуміння та підтримку, постійну співпрацю та комунікацію. Радіємо, що Швайківська територіальна громада має такого надійного та справжнього друга. Більше нам гарних спільних проектів та втілення чудових ініціатив.