Учні Райківського закладу загальної середньої освіти закликають: «Посади калину – прикрась Україну!»

Дата: 29.09.2021 09:04

Калина коло хати – здавна найкраща ознака оселі українця. Навесні калина милує зір білим цвітом, а восени – рубіновими кетягами. Калина – символ рідної землі, отчого краю, батьківської хати. Один із прекрасних символів України, який входить у нашу свідомість з маминої колискової.

За ініціативи директора Райківського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ст. Світлани Чумак у навчальному закладі урочисто стартував екологічний проект «Посади калину – прикрась Україну», який охоче підтримали учні, вчителі та батьки.

28 вересня школярі дружньо і весело висадили на подвір'ї школи кущі калини. Старші діти разом з вчителями копали лунки та носили воду, менші із задоволенням тримали пагінці. Робота кипіла, мов у бджолиному вулику…

Дозволимо собі зазирнути в майбутнє: незабаром подвір'я школи розлогі деревцята, які чаруватимуть п’янким ароматом квітів та милуватимуть червоними кетягами.