Будівництво сучасного спортивного майданчика у Мирославці: крок за кроком до здійснення мрії

Дата: 09.10.2021 19:39

Повним ходом тривають роботи з будівництва сучасного спортивного майданчика у селі Мирославка. Сприяє проведенню робіт суха та сонячна погода. Процес будівництва  тримає на особистому контролі голова Швайківської територіальної громади Габріел Мкртчян. Проект реалізується за ініціативи народного депутата України Богдана Кицака.

«Будівництво такого спортивного майданчику – важлива подія для нашої громади. У майбутньому він слугуватиме ареною для спортивних змагань. Ми стежимо за ходом виконання робіт. Зробимо все від нас залежне, аби роботи були виконанні вчасно та якісно», - наголосив Габріел Мкртчян.

Спортивний майданчик буде розташований на території Мирославського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст. ім. О.І.Онишка.