Голова Швайківської територіальної громади Габріел Мкртчян вітає з Днем захисників і захисниць України

Дата: 13.10.2021 20:28

14 жовтня – особливий день  у нашому календарі. Саме цього дня ми відзначаємо День захисників і захисниць України, День Українського козацтва та свято Покрови Пресвятої Богородиці.

Схилімо голови в   молитві за тих, хто обороняє наш мир і спокій. Хто душу й тіло готовий покласти за свободу України, її суверенітет та територіальну цілісність. Згадаймо тих, кого забрала війна на Сході України. Вшануймо наших Героїв-земляків – Дмитра Кузьменка та Руслана Юсубова, які віддали життя за Україну. Пам'ять про них житиме вічно у наших серцях.

Дорогі наші оборонці, захисники, нащадки  славного козацького роду, нехай Пресвята Богородиця завжди оберігає вас. Бажаю усім міцного здоров'я, злагоди, взаєморозуміння, сили та єдності! З нами Бог, Україна та Правда!