Габріел Мкртчян: «Люди поважного віку повинні почувати себе захищеними»

Дата: 13.10.2021 20:51

Захист незахищених верств населення, дбайливе ставлення до осіб з інвалідністю, пенсіонерів, самотніх громадян – першочергове завдання Швайківської сільської ради та особисто голови громади Габріела Мкртчяна.

Святкування Дня людей похилого віку - гарна можливість ще раз висловити повагу ветеранам війни та праці. За їх плечима нелегкий життєвий шлях, труднощі та важка праця.

Люди поважного віку повинні почувати себе захищеними – такою є принципова позиція голови Швайківської територіальної громади.  Тож з нагоди святкування Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана було закуплено 52 продуктових набори особам, які перебувають на обслуговуванні в КУ «Центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)».

«Така підтримка – найменше, що ми можемо зробити для цих людей», - зауважив Габріел Мкртчян.