Патріотичний флешмоб та козацькі забави: у Швайківському закладі загальної середньої освіти відзначили День захисників та захисниць України

Дата: 14.10.2021 10:07

День захисників та захисниць України! Це свято має особливе значення. Воно нагадує про громадянський обов'язок і важливе громадянське призначення.

14 жовтня, водночас з Покровою Пресвятої Богородиці та Днем Українського козацтва, Україна святкує ще й День захисників та захисниць України. Цей день є державним святом, осторонь якого не могли бути й школярі.

13 жовтня 2021р. у Швайківському ЗЗСО І-ІІІ ступенів було проведено свято, на якому учні 5-11 кл. взяли участь у патріотичному флешмобі «Подякуй воїну», а на учнів 8-11 кл. чекали ще й «Козацькі забави» та куштування справжньої козацької каші!

Увесь колектив та учні закладу висловлюють щиру подяку захисникам та захисницям нашої держави!

Хай мир панує завжди навкруги,
Будь-що нехай Вам буде до снаги,
Хай множаться здобутки, життя хай процвітає,
Покровом Божа Матір нехай всіх огортає! Уклін низький Вам до землі!