Дата: 21.10.2021 08:35

Важко знайти слова, які могли б зменшити біль та печаль від втрати близької людини. До цього ніколи не можна бути готовим, адже з нею йде частинка нашої душі. Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати…  Проте світлі спогади про неї завжди будуть сильнішими за смерть.

Швайківська сільська рада, виконавчий комітет та сільський голова Габріел Мкртчян висловюють щирі співчуття родині народного депутата України Богдана Кицака та депутата Житомирської обласної ради Людмили Кицак  з приводу передчасної смерті батька – Віктора Григоровича Кицака.

Поділяємо ваше горе, сумуємо разом з вами. Нехай світла пам'ять про Віктора Григоровича назавжди залишиться в серцях рідних та близьких. А Бог подарує йому вічний спокій та Царство небесне.