Обстеження родин, що опинилися у складних життєвих обставинах

Дата: 22.10.2021 09:21

Захист прав дітей – пріоритетне завдання Швайківської сільської ради. Саме тому на території громади здійснюються постійні обстеження родин, що опинилися у складних життєвих обставинах. 21 жовтня, за дорученням голови Швайківської територіальної громади Габріела Мкртчяна, був здійснений виїзд у села Демчин та Мирославка.

Директор КУ «Центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Вікторія Присяжнюк, староста Мирославського старостинського округу Ірина Мельничук перевірили умови проживання дітей, забезпечення їх продуктами харчування.

Батькам надано консультації щодо підтримання належних санітарно-гігієнічних умов проживання, підвищення рівня виховного потенціалу, недопущення вчинення насильства та порушення прав дітей.