Планове обстеження родин, які опинилися у складних життєвих обставинах

Дата: 25.10.2021 08:37

22 жовтня 2021 року заступником голови з питань діяльності виконавчих органів ради Швайківської сільської ради Оленою ЛЕЩЕНКО, секретарем Швайківської сільської ради Ольгою ГУСАР, завідувачем служби у справах дітей Швайківської сільської ради Аліною РОГУЛЬКО було здійснено виїзд в сім’ю мешканців громади, які перебувають в складних життєвих обставинах, з метою контролю за станом проживання та виховання дітей.

З батьками проведена профілактична робота щодо забезпечення належних умов проживання дітей, надавалась консультативна допомога стосовно належного виховання дітей, створення відповідних санітарно-гігієнічних умов проживання та здійснення нагляду за навчання дітей.

Батьків попереджено про адміністративну та кримінальну відповідальність за ухиляння від виконання обов`язків по вихованню дітей. За результатами перевірки складено акт обстеження умов проживання.

Завідувач служби у справах дітей Швайківської сільської ради

Аліною РОГУЛЬКО