Робоча зустріч керівництва Швайківської територіальної громади та районного відділу поліції

Дата: 26.10.2021 17:11

Поліцейський офіцер громади – перспектива, до якої прагне голова Швайківської територіальної громади Габріел Мкртчян. Нині триває робота щодо практичної реалізації проекту.

На нещодавній зустрічі за участі голови громади Габріела Мкртчяна, заступника сільського голови  Едуарда Томашевського, заступника начальника районного відділу поліції Олексія Заверуха, начальника відділу превенції Геннадія Рудніцького та його заступника Олега Остріцького було обговорено питання облаштування приміщення для поліцейської станції. Забезпечення поліцейського необхідними  для роботи умовами, речами та засобами.

«На території Швайківської громади повинен працювати офіцер, який підтримуватиме постійний контакт з мешканцями, щоденно забезпечуватиме порядок на своїй території, своєчасно реагуватиме на проблеми громади та запобігатиме вчиненню правопорушень – це  та перспектива, до якої ми прагнемо», - зауважив Габріел Мкртчян.