Проміжні місцеві вибори: знайомтесь з кандидатами в депутати Швайківської сільської ради

31 жовтня у Швайківській територіальній громаді відбудуться проміжні місцеві вибори. У зв’язку з достроковим припиненням повноважень депутатами в трьох багатомандатних виборчих округах, жителям громади, щоправда не усім, знову доведеться зробити вибір та обрати свого представника у сільську раді.

Вибори відбудуться у багатомандатному виборчому окрузі № 1, до якого входять села Малосілка, Берізки та Демчин. За прихильність виборців змагатимуться Ольга Мельничук та Віктор Маніло.

Обиратимуть депутата і в багатомандатному виборчому окрузі № 3, що в селі Мирославка (вулиці Демчинська, Молодіжна, Бубівка, Поперечна). Кандидатом в депутати тут став Артем Мкртчян.

Свого представника у Швайківську сільську раду оберуть і від багатомандатного виборчого округу № 4, що охоплює вулиці Погриби та  Центральну (містечко включно) у селі Райки. Голосуватимуть тут за Наталію Мороз та Олексія Прокопенка.

Нижче публікуємо більш детальну інформацію про кандидатів.

КАНДИДАТИ В ДЕПУТАТИ ШВАЙКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

В БАГАТОМАНДАТНОМУ ВИБОРЧОМУ ОКРУЗІ № 1

С.МАЛОСІЛКА, С. БЕРІЗКИ, С.ДЕМЧИН

МАНІЛО ВІКТОР ОЛЕКСІЙОВИЧ

Народився 14 травня 1985 року, в селі Малосілка Бердичівського району Житомирської області.

Проживає в селі Малосілка.

Громадянство: України.

1991 –– 2000 рр. –– навчання в Малосілківській загальноосвітній школі.

2000 –– 2002 рр. –– навчання в Мирославській середній загальноосвітній школі

2002 –– 2007 рр. –– навчання в Житомирському агроекологічному університеті, де здобув вищу освіту за спеціальністю –– агроном.

2007 –– 2008 рр.  –– працював агрономом СТОВ «Малосілківське».

2008 –– 2012 рр. –– працював головним спеціалістом з питань маркетингу продукції рослинництва відділу організації виробництва, переробки та маркетингу сільськогосподарської продукції Управління агропромислового розвитку райдержадміністрації.

2012 –– 2016 рр. –– працював агрономом СТОВ «Малосілківське».

На даний час безробітній.

МЕЛЬНИЧУК ОЛЬГА ВАСИЛІВНА

Народилася 08 жовтня 1970 року, в селі Малосілка Бердичівського району Житомирської області.

Проживає в селі Малосілка.

Громадянство: України.

1978 –– 1986 рр. –– навчання в Малосілківській школі.

1986 –– 1988 рр. –– навчання в Мирославській середній школі.

1988 –– 1991 рр. –– навчання в Житомирському будівельному технікумі.

1993 –– 1999 рр.  –– працювала бухгалтером в КСП «Нива».

2014 –– 2020 рр. –– працював молодшою медсестрою ФАПу с. Малосілка.

Із 2020 року і по теперішній час –– працює  завідуючою бібліотеки с. Малосілка.

Сімейний стан: Одружена. Має двох дітей.

Партійність: Безпартійна.

КАНДИДАТИ В ДЕПУТАТИ ШВАЙКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

В БАГАТОМАНДАТНОМУ ВИБОРЧОМУ ОКРУЗІ № 3:

С.МИРОСЛАВКА  - ВУЛИЦІ ДЕМЧИНСЬКА, МОЛОДІЖНА, БУБІВКА,  ПОПЕРЕЧНА

МКРТЧЯН АРТЕМ ГАБРІЕЛОВИЧ

Народився 10 червня 1992 року, в місті Бердичеві Житомирської області.

Проживає в місті Бердичеві.

Громадянство: Україна.

1998 –– 2007 рр. –– навчання в Бердичівському навчально-виховному комплексі  № 4.

2007 –– 2009 рр. –– навчання в Бердичівському ліцеї № 10.

2009 –– 2014 рр. –– навчання в університеті ім. Івана Франка, де здобув вищу освіту за спеціальністю –– вчитель історії та права.

2013 –– 2018 рр.  –– працював директором ТОВ «Агросоя-М».

Із 2018 року і по теперішній час –– працює заступником директора ТОВ «Райки-Агроплюс».

Партійність: Безпартійний.

КАНДИДАТИ В ДЕПУТАТИ ШВАЙКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ В БАГАТОМАНДАТНОМУ ВИБОРЧОМУ ОКРУЗІ № 4

С.РАЙКИ – ВУЛ. ПОГРИБИ ТА   ЦЕНТРАЛЬНА (МІСТЕЧКО ВКЛЮЧНО)

МОРОЗ НАТАЛІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА

Народилась 18 лютого 1975 року, в селі Демчин Бердичівського району Житомирської області.

Проживає в селі Райки.

Громадянство: Україна.

1982 –– 1992 рр. –– навчання в Мирославській школі.

1992 –– 1995 рр. –– навчання в Київському державному педагогічному університеті ім.М.П.Драгоманова, де здобула вищу освіту за спеціальністю –– вчитель історії та права.

1995 –– 2000 рр.  –– працювала вчителем історії в с.Семенівка.

Із 2007 року і по теперішній час працює на посаді директора ЗДО « Дзвіночок» с.Мирославка.

Сімейний стан: Заміжня. Має двох дітей.

Партійність: Безпартійна.

ПРОКОПЕНКО ОЛЕКСІЙ АНДРІЙОВИЧ

Народився 26 вересня 1981 року, в місті Мікунь, Усть-Вимського району Республіки Комі.

Проживає в селі Райки.

Громадянство: України.

1988 –– 1999 рр. –– навчання в Бердичівському навчально-виховному комплексі  № 4.

2000 –– 2002 рр. –– навчання в Харківська юридична академія ім.Ярослава Мудрого.

Із 2000 року і по теперішній час –– фізична особа-підприємець.

Партійність: Безпартійний.

Отож, вибір за вами! Прийдіть на виборчі дільниці 31 жовтня та віддайте голос за свого кандидата. Виборчі дільниці знаходяться у Будинках культури.