Швайківська громада приєдналась до акції «Висадження дерев одним мільйоном людей за одну добу»

Дата: 30.10.2021 14:17

Старостинські округи Швайківської громади – учасники акції «Висадження дерев одним мільйоном людей за одну добу».

Акція відбулась 29 жовтня у рамках глобального екологічного проєкту Greening of the Planet. Мета заходу полягає не лише у тому, щоб посадити якомога більше кількість  дерев, а й об'єднати людей довкола спільної ідеї, змінити їх ставлення до природи.

Місією Greening of the Planet на наступні 3 роки є відновлення екосистеми Землі, об’єднання людей планети у кількості 100 мільйонів і висадження 100 мільйонів дерев.