Прекрасний 85-річний ювілей відсвяткувала жителька села Швайківка Ольга Павлівна Федюк

Дата: 08.11.2021 09:08

Чудове 85-річчя  відзначила жителька села Швайківка Ольга Павлівна Федюк – чарівна жінка, мудра порадниця, чуйна людина. За дорученням голови Швайківської територіальної громади Габріела Мкртчяна, привітати шановну ювілярку завітали секретар сільської ради Ольга Гусар, директор Будинку культури Надія Вельмик, соціальний працівник Ніна Самсонюк.

Швайківська сільська рада щиро вітає ювілярку. Зичимо Вам, шановна Ольго Павлівно, міцного здоровя, бадьорості духу, щастя, миру та здійснення намічених планів. Тепла і турботи Вам рідних та близьких людей, позитиву, натхнення та гарного настрою.