Оновленому харчоблоку в Мирославському закладі загальної середньої освіти бути

Дата: 08.11.2021 11:44

Мирославський заклад загальної середньої освіти ім. І.О. Онишка незабаром отримає оновлене обладнання для харчоблоку. Приємні зміни стануть можливими завдяки народному депутату України Богдану Кицаку та депутатці обласної ради Людмилі Кицак. Спільно їм вдалось досягти, аби Мирославський ЗЗСО став учасником Програми леді України Олени Зеленської «Здорове харчування», яка передбачає довгоочікувані оновлення у шкільних їдальнях.

«Харчування дітей має бути здоровим та збалансованим. Приготування корисної їжі неможливе без якісного обладнання на харчоблоках. Тож ми вдячні народному депутату України Богдану Кицаку та депутатці обласної ради Людмилі Кицак за підтримку наших закладів освіти, зокрема, і майбутнє оновлення харчоблоку у Мирославському закладі загальної середньої освіти», - наголосив голова Швайківської громади Габріел Мкртчян.