Голова Швайківської територіальної громади Габріел Мкртчян вітає працівників культури з професійним святом

Дата: 09.11.2021 08:56

Там, де ви - завжди свято! Там, де ви - гарний настрій, посмішки та щира українська пісня!

Шановні наші працівники культури, аматори народного мистецтва, щиро вітаю вас з професійним святом! Як найбільший поціновувач вашого таланту, можу впевнено констатувати: культура Швайківської територіальної громади - найкраща! А ви - найталановитіші та найкреативніші!

Дякую вам за працю та талант, за щирість та душевність, за сотні пісень та теплих слів. Без вас не обходиться жодне свято чи  захід, що проходять у громаді.

Зичу вам та вашим родинам міцного здоров'я, благополуччя, гармонії, творчого  натхнення та Божої благодаті.

З повагою - голова Швайківської територіальної громади Габріел Мкртчян