У Швайківській територіальній громаді стартував Міжнародний мовно-літературний конкурс ім. Т. Г. Шевченка

Дата: 18.11.2021 11:17

Урочисте відкриття ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка відбулось 17 листопада на базі Швайківського закладу загальної середньої І-ІІІ ступенів.

Учасниками конкурсу стали учні 5-11 класів закладів освіти громади. Оцінюватимуть роботи конкурсантів педагоги Ірина Рескалюк, Олена Борисенко, Надія Білик, Тетяна Бондарчук та головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Катерина Козак.

Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка - це справжнє свято знань, яке об’єднує  навколо української мови  талановитих учнів, студентську молодь, педагогів,  батьків.

Немає сумніву, що захід сприяє згуртованості суспільства навколо національної ідеї, вихованню у підростаючого покоління любові до рідної мови, зростанню авторитету України у світі.

Катерина Куцак,

заступник директора з виховної роботи