У Швайківській громаді вшанували пам'ять жертв Голодоморів

Дата: 29.11.2021 10:01

В історії людства відомі непоодинокі факти голоду. Наш народ пережив три голодомори: 1921-1923, 1932-1933, 1946-1947 років. Наймасштабнішим та найжахливішим був голод 1932-1933. Зумисно організованим голодом винищено мільйони людських життів. Долі інших було скалічено...

Світлу пам'ять мільйонів українців, котрі стали жертвами голодоморів минулого століття, вшанували у Швайківській територіальній громаді. Поряд з пам’ятними знаками по всій громаді було проведено години скорботи.  Жителі громади долучились до акції «Запали свічку пам'яті».

Віднайти і зберегти пам'ять  про кожну жертву великого Голоду, очистити її від лжі і скверни - чиста і чесна праця, яка допоможе навести справедливий національний і життєвий лад.

Українці ніколи не забудуть, що Голодомор – геноцид української нації, скоєний керівництвом Радянського Союзу.