У Швайківському ліцеї відбулося свято спорту

Дата: 08.12.2021 15:28

В спортивній залі Швайківського ліцею відбулися змагання між Мирославським та Швайківським ліцеями з волейболу серед юнаків і юнок, приурочених до 6 грудня - Дня Збройних Сил України .

У результаті напруженої та видовищної боротьби перше місце посіла команда дівчат з Швайківського ліцею та команда хлопців Мирославського ліцею. Друге місце здобули дівчата Мирославського ліцею та хлопці Швайківського ліцею. Команди відзначені грамотами.

Учасники змагань висловили щиру подяку Грабчук Олені Василівні за ініціативність та організацію змагань, за високий рівень їх проведення, і, звісно також за суддівство змагань.

Щиро дякуємо вихованцям обох ліцеїв, без яких би не відбулося це свято спорту. Командам зичимо нових перемог!