«Вакциновані і відкриті»: Слободищанську гімназію відзначили в національному конкурсі

Дата: 10.12.2021 13:00

В умовах пандемії важливо захистити себе. Нині найбільш ефективною в захисті  є вакцинація. Особливо важливо отримати щеплення представникам тих професій, які працюють з людьми. Що стосується освітян, то вони взагалі віднесені до пріоритетних груп з вакцинації в нашій державі.

Приємною у даному напрямку є робота Слободищанської гімназії. Заклад освіти взяв участь у національному конкурсі «Вакциновані і відкриті». Як результат – отримав приємні подарунки.

«Щеплення  від COVID-19 запобігає тяжкому перебігу хвороби та рятує життя. Вакцинація зробила нас більш відкритими», - зауважила директор закладу Жанна Карпенко.