Працівники сільської ради здійснили виїзд до родин, які перебувають у складних життєвих обставинах

Дата: 15.12.2021 08:42

14 грудня  завідуюча служби у справах дітей Аліна Рогулько, директор КУ «Центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Вікторія Присяжнюк та староста Мирославського старостинського округу Ірина Мельничук здійснили виїзд до родин, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Візитом було охоплено п’ять родин з сіл Демчин та Мирославка, які перебувають в складних життєвих обставинах. Перевірено умови проживання, забезпечення харчуванням, стан пічного опалення, наявність дров.

Під час відвідування сімей, що перебувають у складних життєвих обставинах, встановлено, що, на жаль, не всі батьки підтримують належні санітарно-гігієнічні умови проживання. В окремих сім’ях не забезпечують елементарного прибирання.

У ході роботи надано рекомендації щодо належного догляду за дітьми, створення відповідних умов для їх проживання та виховання. Попереджено про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов'язків стосовно малолітніх дітей.

Завідувач служби у справах дітей  Аліна РОГУЛЬКО