Габріел Мкртчян: «Крок за кроком розвиваємо первинну ланку медицини у Швайківській громаді»

Дата: 16.12.2021 10:53

Обговоренню поточних питань була присвячена нарада працівників Швайківського Центру первинної медико-санітарної допомоги, що відбулась 15 грудня. Участь у нараді взяв голова територіальної громади Габріел Мкртчян та його заступники Олена Лещенко та Едуард Томашевський.

Медицина у Швайківській територіальній громаді стала ближчою до людей. Доказом цього слугує створення власного ПМСД. Підприємству вдалось отримати ліцензію на надання медичних послуг. Нині Швайківський Центр первинної медико-санітарної допомоги поступово вливається до системи електронної медицини.

«Власне ПМСД – можливість надавати якісні послуги жителям громади, розвивати первинну ланку медицини, робити її доступнішою для людей», - наголосив голова громади Габріел Мкртчян.

Триває процес укладання декларацій з лікарями Швайківського ПМСД.  Нагадуємо, що заключити декларації жителі громади та усі бажаючі можуть з лікарем-терапевтом Олегом Ковшиковим та лікарем-педіатром Галиною Ковшиковою. Працює у ПМСД сімейний лікар Тетяна Складанчук, яка своїм професіоналізмом та компетентністю вже давно встигла заслужити довіру та підтримку жителів громади.

Влада підтримує медицину на шляху її розвитку та вдосконалення. Дбає про зміцнення матеріально-технічної бази. Зокрема, нещодавно було відремонтовано водогони у Мирославці та Слободищах, що дозволило забезпечити водопостачання закладів. У планах ближчої перспективи – підключити ФАП села Малосілка до мережі інтернет та забезпечити заклад комп’ютерною технікою, якої тут до цього не було.

У ході проведення наради директор КНП «Швайківський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Олег Ковшиков  ознайомив працівників з колективним договором, який був прийнятий та діятиме до 2025-го року.