Габріел Мкртчян привітав школярів Швайківського ліцею з Днем Святого Миколая

Дата: 17.12.2021 17:01

Одним з найбільш шанованих, найсвітліших та найрадісніших  свят у житті українців є День Святого Миколая. Особливо цього дня чекають діти. Кожна дитина сподівається на маленьке диво і  з нетерпінням чекає, коли Святий Миколай з'явиться вночі і невидимо покладе під подушку гостинці.

Напередодні свята, 17 грудня, голова територіальної громади привітав школярів Швайківського ліцею з Днем Святого Миколая та прийдешніми Різдвяно-новорічними святами.

«Бажаю усім дітям та дорослим перебувати під захистом Святого Миколая Чудотворця, бути здоровими та завжди вірити у здійснення мрій», - побажав Габріел Мкртчян.

Завітав до школярів голова громади з солодкими дарунками. Діти радісно зустрічали гостя, подарувавши йому щирі посмішки та емоції.