Голова Швайківської громади відвідав Резиденцію Святого Миколая у селі Мирославка

Дата: 17.12.2021 17:33

Неймовірна святкова атмосфера панує в Резиденції Святого Миколая, що розташувалась в адмінбудівлі Мирославського старостинському округу.

Малечу радісно зустрічає Святий Миколай та його казкові помічники. Святий уважно вислуховує всі побажання та приймає листи від дорослих та дітей.

Завітав до Резиденції голова громади Габріел Мкртчян, який теж залишив послання Миколаю-Чудотворцю з побажанням міцного здоров'я усім жителям громади, а українській державі – миру та процвітання. Тож нехай бажане здійсниться, а усі дитячі та дорослі втілюються в життя.