«Миколай, ти до нас завітай!»: чарівне та довгоочікуване свято відбулось у Малосілці

Щороку, 19 грудня, православні всього світу відзначають День Святого Миколая Чудотворця. За народним повір'ям, саме цього дня Святий спускається з небес на землю і обходить весь світ, відновлює справедливість, обдаровує  подарунками.

Теплий та душевний захід «Миколай, ти до нас завітай» відбувся у Будинку культури села Малосілка. Привітати дітей завітав голова Швайківської громади Габріел Мкртчян.

«Нехай здійсняться наші найпотаємніші мрії, добрі справи і задуми. Бажаю усі міцного здоров'я, добра, щастя та благополуччя кожній родині», - побажав Габріел Мкртчян.

Зі словами вітань звернулись староста Малосілківського старостинського округу Наталія Каченюк, депутат сільської ради Ольга Мельничук.

Святий Миколай є заступником людей від лиха та нещасть. Він несе добро та милосердя, радість та втіху. Тож нехай він принесе в кожну оселю добробут, зігріє любов'ю, дарує здоров'я.