На базі Швайківського ліцею відбулась педагогічна виставка «Сучасна освіта Житомирщини-2022»

Виставка перспективного педагогічного досвіду «Сучасна освіта Житомирщини-2022» відбулась 17 грудня на базі Швайківського ліцею.

Учасники виставки презентували свій педагогічний досвід перед колегами та членами журі, підкреслили роль використання  власного досвіду для підвищення  результативності в організації навчально-виховної  роботи в закладах освіти.

Привітав учасників виставки голова громади Габріел Мкртчян: «Освіта Швайківської територіальної громади впевнено тримає марку. Бажаю усім педагогам постійного розвитку та вдосконалення, розумних й талановитих учнів».

За  результатами оцінювання  журі     педагогів  відзначено  дипломами І ступеня.

Щиро вітаємо переможців   виставки  перспективного педагогічного досвіду «Сучасна  освіта Житомирщини 2022»  і бажаємо   успіхів   в обласному етапі.