Жителів Швайківської громади запрошують взяти участь у фотоконкурсі «Різдво моєї громади»

До участі у фотоконкурсі запрошуються жителі  громад Бердичівського району віком від 15 років.

Учасник фотоконкурсу може подати до п’яти авторських фоторобіт  за двома  тематичними розділами:

* «Різдвяний настрій» - світлини, на яких зображені події  та  люди. Фото  мають передати  емоції, настрій, людські стосунки.

* «Тихо землею крокує Різдво» - світлини із зображенням природи чи місцевості, що передають красу, неповторність та унікальність рідного краю в різдвяно-новорічний час.

Вимоги до робіт що беруть участь у фотоконкурсі:

- Фото,  зроблені в межах своєї громади,  які раніше не публікувалися.

- На фотоконкурс приймається не більше  3 фотографій з кожного напрямку від одного автора.

- Фотороботи потрібно надсилати у електронній (формат JPEG  без стиснення) версії.

Подати роботу на фотоконкурс  можна  надіславши на електронну пошту:

e-mail: 13577014@mail.gov.ua  з поміткою «на фотоконкурс»,  обов'язково вказавши назву роботи, ім'я та координати автора роботи, (в т.ч. контактний телефон та повну поштову адресу: код та назву населеного пункту ).

Фотоконкурс триватиме до 20 січня 2022 року

Переможців конкурсу обере журі змагань, до якого входитимуть за згодою сторін: фотомайстри  Бердичівщини, голова, заступник голови, депутати Бердичівської районної ради, голова Бердичівської районної держадміністрації

Конкурсні роботи будуть оцінюватись журі конкурсу за наступними критеріями:

- відповідність тематиці конкурсу;

- виразне і оригінальне авторське рішення;

- творчий підхід до розкриття теми;

- естетичність роботи та загальне емоційне сприйняття.

Переможці отримають дипломи та цінні призи.

Участь у конкурсі безкоштовна.
Участь у конкурсі підтверджує згоду автора фото на безкоштовне використання робіт зі сторони Бердичівської районної ради  у публікаціях про конкурс у пресі, брошурах, інтернет-ресурсах тощо.
 Подання робіт на фотоконкурс підтверджує  згоду учасника  з його умовами.
Оголошення результатів конкурсу буде розміщено у ЗМІ та на сайті районної ради

Детальніше з умовами конкурсу можна ознайомитися на сайті Бердичівської районної ради:  http://berdichev-rayrada.zt.gov.ua/