Подяками Швайківської сільської ради нагороджено секретаря ради та старост

Активно, злагоджено та наполегливо працюють старости Швайківської територіальної громади. З почуттям відповідальності перед людьми, вони сумлінно виконують покладені на них обов’язки, чим заслужили людську вдячність та високу оцінку керівництва.

На черговій сесії Швайківської сільської ради, що відбулась 24 грудня, голова територіальної громади Габріел Мкртчян нагородив секретаря сільської ради Ольгу Гусар, старост Мирославського старостинського округу Ірину Мельничук, Райківського старостинського округу Наталію Войнівську, Малосілківського старостинського округу Наталію Каченюк подяками Швайківської сільської ради. Таку ж подяку за роботу отримав староста Слободищенского старостинського округу Роман Кваша, який нещодавно склав повноваження.

«Дякую за активну громадську позицію, сумлінну добросовісну працю, високий професіоналізм та бездоганне виконання обов’язків», - зауважив голова громади Габріел Мкртчян.

Подяками сільської ради нагороджено адвокатів Сергія Паламарчука та Олександра Гуменюка, які захищають інтереси територіальної громади в судах різних інстанцій.