У клубі села Катеринівка відбулося неймовірне новорічне дійство

Новий рік – найчарівніше і найочікуваніше свято. Його однаково люблять і діти, і дорослі. У цей день відбуваються дива, здійснюються найсміливіші мрії та найзаповітніші бажання.

27 грудня в клубі села Катеринівка  відбулося новорічне дійство.  Маленькі жителі села побували в казці. Всі діти перетворились на казкових героїв і завдяки своїм вмінням зробили свято неперевершеним.

Особливим чарівним моментом стала поява головних героїв свята Діда Мороза та Снігурочки, Чарівниці та Новорічної зіроньки, яких так чекала дітвора. Діти взяли  участь у різних конкурсах, іграх, розгадуванні загадок, танцювали та водили хороводи.

За сприяння голови Швайківської сільської ради Мкртчяна Габріела Карленовича малеча отримала солодкі подарунки  та фрукти. Низький уклін Вам за натхненну і самовіддану працю.

Хай Господь Бог сторицею віддячить за Ваше розуміння, підтримку і за частку душі, подаровану нам. Також дякуємо ТОВ «Солодова компанія» за організацію подарунків дітям до Нового року.

Від усього серця бажаємо Вам здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку.

Хай щастя завжди супроводить Вас,

Людська повага й шана не минають,

А вашу мрію й працю повсякчас поважають.

Дякуючи таким щедрим меценатам під зелену, під ялинку ставили новорічні герої корзинки, в яких були цукерки та  вітання.

Дід Мороз та Снігурочка провели  конкурси, розваги, переможці яких отримали новорічні подарунки та призи.

Довго  в залі клубу лунав веселий сміх малюків і дорослих. Учасники художньої самодіяльності подарували глядачам позитивні емоції.

З Новорічними святомами усіх присутніх привітала заступниця сільського  голови Лещенко Олена Миколаївна.

Хай Новий рік приходить в дім

В прикрасах ялинкових!

Хай буде більше в році цім

Днів сонячних чудових,

Що плинуть тихо, як вода,

У щасті та надії.

В ці найчарівніші свята

Хай здійснюються мрії!

Шановні односельці та жителі громади!!! Вітаю з прийдешнім Новим роком!

З добрим роком,

Що ступа невтомним кроком