Голова Швайківської територіальної громади Габріел Мкртчян вітає з Різдвяно-новорічними святами

Шановні жителі Швайківської територіальної громади!

Вітаю вас зі світлими Різдвяно-новорічними святами – радісними та хвилюючими!

Різдво Христове, Новий рік у народі здавна пов’язують із миром, спокоєм та благополуччям. Нехай ці чудові свята принесуть вам нові звершення, здійснення нових мрій і сподівань. Нехай Господь береже кожну родину, кожну людину, нехай огорне теплом любові нашу улюблену громаду, українську державу!

Нехай умножить радість і добро та збагатить вас мудрістю і терпінням, силою та натхненням! Нехай благословенний мир, єдність і злагода поселяться у ваших серцях і домівках, у нашій рідній Україні. Нехай Різдвяно-новорічні свята принесуть неповторну атмосферу чарівної казки, а з веселими колядками у ваші будинки прийдуть Віра, Надія і Любов. Благодатного вам Різдва та щасливого Нового року!

З повагою - голова Швайківської територіальної громади Габріел Мкртчян