Поважний 90-річний ювілей відзначила жителька села Райки Юзефа Денисюк

Важливу та знаменну подію відзначила у перший день нового року жителька села Райки Юзефа Денисюк. Позитивна, мудра та щира жінка зустріла  90-річчя.

За дорученням голови територіальної громади Габріела Мкртчяна привітати ювілярку з віком мудрості та гордості завітали староста Райківського старостинського округу Наталія Войнівська, завідувач клубом Олена Реготун, бібліотекар Алла Кузьменко.

Юзефа Францівна все життя пропрацювала педагогом у Ємільчинському районі, звідки родом. Разом з чоловіком жінка народила та виховала трьох дітей, радіє онукам та правнукам.

Шановна Юзефа Францівна, Швайківська сільська рада щиро вітає  Вас з поважним ювілеєм.  Зичимо міцного здоров'я, сил  та бадьорості душі. Нехай у Вашому домі завжди панують мир, достаток та затишок. З ювілеєм!