Поліцейський офіцер громади: реформа, що впроваджується у Швайківській громаді

Поліцейський офіцер громади  незабаром розпочне роботу на теренах Швайківської ТГ. За ініціативи голови Швайківської територіальної громади Габріела Мкртчяна,  на базі адмінбудівлі Мирославського старостинського округу  тривають роботи над облаштуванням приміщення для створення поліцейської станції.

Обговорити етапи провадження робіт, особливості облаштування приміщення для поліцейської станції завітали у Швайківську громаду представники  Національної поліції. Голова територіальної громади Габріел Мкртчян ознайомив з ходом проведення робіт.

«Крок за кроком ми втілюємо такий необхідний для громади проєкт. Для нас важливо, щоб поліцейський був поряд, коли він потрібен людям. Щоб відбулося живе спілкування з людьми, дієва профілактика правопорушень», - наголосив Габріел Мкртчян.

Поліцейський офіцер громади – ефективний захист, дієва підтримка та перспектива, до якої прагне Швайківська територіальна громада.